Her yemek ve çeşidinden vazgeçebilirsiniz ama ya Osmanlı Türk mutfağından vazgeçebilir misiniz? Herkesin hayır diyeceğini buradan duyabiliyoruz. Kendine has pişirme tarzları ve baharatları ile meydana gelen, etin en güzel yerlerinden yapılan ve bin bir lezzet ile önünüze sunulan Osmanlı Yemeklerinin namını zaten duymayan ve hatta yemeyen kalmamış olsa gerek. Ülkemize  gelen turistlerin, yabancı misafirlerin bile ilk tatmak istediği tatların başında gelen Osmanlı Türk mutfağı artık sizler için yenilen dış mimari yüzü ile Florya’da hizmet vermeye devam ediyor.

Osmanlı Türk mutfağının en önemli lezzetlerini tatmak için size engel olacak hiçbir şey olmayacak. Elbette bu en güzel sunumları ve tatları, görseli iyi olan, hizmetin iyi verildiği bir yerde tatmak ayrı bir keyif ve ayrıcalık olacaktır diye düşünüyoruz. Esraf olarak sizlere 1942 yılından bu yana hiç değişmeyen kalitemiz ile en güzel örnekleri sunmaya ve unutmayacağınız tatları tattırmaya devam ediyoruz.

Bizim için yemek bir sanat, bu sanatın içine birde köklü bir mutfak tecrübesi girdiğinde ortaya çıkan tatlara kim hayır diyebilir ki? Bizim için önemli olan kaliteyi bozmadan hizmet vermeye devam etmek ve herkesin bildiği o lezzetleri bile en iyi şekilde sunarak farkımızı ortaya koyabilmek olacaktır. Osmanlı Türk mutfağı her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen ve mevsimsel bazda sizlere en özel ikramları yapacak kadar hassas ve dengede olan bir geniş bir dünya iken özle gecelerinizi başka yemekler ile donatmayın deriz.

Bugüne kadar sayısız önemli kişiye kapılarını açan ve lezzetli ile buluşturan Florya Eşraf Türk Mutfağından en özel tatları sizlere sunmaya devam ediyor olacak. En yakın zamanda sizlerin de bu farkı hissetmesi ve tatması dilediği işe