Osmanlı mutfak yemekleri öylesine zengin bir çeşide ve yemek lezzetine sahip ki, herkes aradığını mutlaka bulacak ve hatta hepsini yemek isteyecektir. Çorbalardan, zeytinyağlılara, et yemeklerinden sebze yemeklerine kadar çok geniş bir ölçüde, ve çok özel tatlar ile sunulacak olan bu  zengin mutfak sizleri en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor olacak ve tüm bu özel tatları ise ilk gün ki heyecan ile sizlere sunan Eşraf restoranında  bulmaya devam ediyor olacaksınız.

Kuzu testi kebaptan, Dana Külbastıya, Kuzu incikten, Çiftlik kebabına kadar siz isteyin, Eşraf sizin için en lezzetli ellerden ve yılların içinden gelen sırları ile sofranızı donatarak bu keyfe varmanıza yardımcı olsun. Üstelik ekonomik fiyatları ve menüleri ile de neredeyse doyumsuz bir keyif alacak ve bu Türk Osmanlı mutfağının en iyi örneklerini yine en iyi ambiyansta yeme şansını yakalamış olacaksınız.

Sizlerde eğer hem kendiniz için hem de gelen misafirleriniz için güzel bir akşam yemeği planı yapmayı düşünüyorsanız o halde yıllardan bu yana süre gelen ve lezzetlerine lezzet katarak devam eden Eşraf Restoran ile tanışarak, yemeğin en lezzetli haline ulaşıverin. Etlerin özel seçildiği, sebzelerin özenle alındığı bu adres sizlere kendi formüllerini de sunacak ve sıradan bir yemek değil, adeta bir şölen gibi sunulmuş yemekleri yeme fırsatını yakalayacaksınız.

Sizler için de Osmanlı Mutfağı yemekleri vazgeçilmezlerden biri ise o halde Florya’da yer alan ve geniş ferah alanı ile yemek yerken lezzet alacağını Eşraf Restoranına davet ediyoruz. Daha önce yediklerinizi unutun ve bu özel tatlara her daim ne kadar kolay bir şekilde ulaşabileceğinizin farkına varın istedik