Organik yemekler ve gıdalar için seçimleri her zaman doğru yapmak gerekir. Şimdilerde organik yiyecekler hayli gündemde. Yediğiniz meyve ve sebzelerin yetiştiği tarlaları ürünlerin katkısız olup olmadığını biliyor musunuz?

Oysa ki organik gıda tüketmenin sağlığınıza katkılarını bilmeniz ve seçimlerinizi doğru yapmanız gerekmektedir.

Peki Organik Gıdaların Gerçek Anlamı Nedir?

Organik gıda sebze ve meyve gibi ürünlerin yetiştirilmesinde ve işlenmesinde yapay ilaçların hormonların antibiyotiklerin koruyucu ve renklendiricilerin ambalajlarında dahil olmak üzere kimyasal maddelerin kullanılmadığı gıdalardır. Organik gıda oldukça zahmetli ve zorlu bir süreçtir. Bu bilinç ile Eşraf Osmanlı Türk Mutfağı lezzetinden ödün vermeyen anlayışını tüm nazik düşüncesi ile korumaktadır. Sağlığın önemli bir unsur olduğunu düşünen müessese müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına çizgisini her daim kalitesi ile pekiştirmektedir.  Damak tadının önemli olduğunu düşünen Eşraf Osmanlı Türk Mutfağı lezzetinin tüm dünyaya dağılıp yayılması anlamında önemli çalışmalarına devam etmektedir.

Günümüzde organik yemek ve lezzetleri konusunda nadir bulunan güzide mekanlardan biridir. Ailece sevdikleriniz ile rahat ve konforu sonuna kadar hissedeceğiniz bu büyülü mekandan gülümseyen yüzler ile ayrılacaksınız. Kalitemiz adımız. Yemeğimiz farkımız…