Lezzetin yeni durağı Eşraf Lokantası. Konforun ve ihtişamın yeni adresi lezzetin yeni dünyasına hoş geldiniz. Sizin için seçtiklerimiz ve sizin için seçeceklerimiz Eşraf’ ta…

Dünya üzerinde hemen her ülkenin kendine özgü bir mutfak kültürü vardır. Kimi mutfaklar çok özgündür. Kimiler ise, farklı mutfakların etkisi altında kalmıştır. Mutfak deyince akıllara sadece araç gereçlerden yemek setlerine kullanılan kaşık bıçaktan yemek pişirme yöntemlerine ve hatta sofradaki hal ve hareketlere karşı hepsi önemli noktalardandır. Eşraf Lokantası içinde barındırdığı bu özellikleri ile siz misafirlerimize en iyi hizmeti vermektedir. Yemeklerimizdeki lezzetimizi sofralarınıza taşıyoruz slogonu ile memnun müşteri anlayışımızı sürdürmekteyiz. Huzurlu ve keyifli bir ortamda aileniz ve sevdikleriniz ile güzel vakit geçirebileceğiniz nezih ortamlardan biridir. Kaliteli anlayışımızı hemen hemen her nokta da buluşturduğumuz anlayışımıza her geçen gün yenilerini eklemenin sevincini yaşamaktayız. Şehrin merkezinde İstanbul’ un en nezih semtinde Florya‘ da  bulunan Eşraf Lokantası sizlerinde vazgeçemeyeceği yerler arasında olacaktır.

Eşraf Lokanta’ sının gizemli kapılarını sizler de aralamaya ne dersiniz? Bu yolculuğa çıkmak için misafirimiz olun. Sizler de bu lezzetin tadına varın.