Florya  Restaurant  lezzeti ve ihtişamı ile hizmetinizdedir. Restaurant’ ın yeni adı lezzetin yeni tadı Eşraf Osmanlı Türk Mutfağı. Damağınıza uygun tatları ile yeni bir adrese sahipsiniz.

Geçmişten günümüze gelen yemek kültürü bugün farklı tatlar ile sunulmaya başlanmıştır. Yemek kültürü nesilden nesile aktarılan önemli bir olgudur.  Eşraf Restaurant  bu anlamda her türlü lezzeti içinde barındıran damak tadına önem veren doğal ve organik menü seçenekleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Restaurant’ ımız da özellikle kuzinemiz özellikle tercih edilen lezzetlerimizden biridir. Domates dolması et yemeklerimiz ve zeytinyağlı çeşitlerimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kalitenin tesadüf olmadığı felsefesini benimseyen anlayışımız ile daha iyilerini yapmak için mücadele etmeye devam etmekteyiz.. Restaurant’ ımız da aile salonlarımız mevcuttur. Sevdikleriniz ile birlikte huzurlu ve kaliteli vakit geçirebileceğiniz her şeyin düşünüldüğü bir ortamda kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Florya’ da bulunan Eşraf Restaurant lezzetleri ile sizler de buluşun. Sizleri misafirimiz yapalım.

Florya  Eşraf Restaurant hakkında detaylı bilgi için uzman ve eğitimli personelimizden bilgi alabilir yada bizleri yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Bir mutfaktan beklediğinizin daha fazlası Eşraf Restaurant’ ta…