Sizlerde özellikle kaliteli, ödün vermeyen ve lezzetlerine lezzet katan bir adres ile tanışmak istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu anlıyor olacaksınız. Florya Restaurant olarak sizlere hizmet veren Eşraf Türk Osmanlı Mutfağının en iyi örnekleri tabalarınıza gelecek ve hem özel sunumları ile hem de özel tatları ile sizleri mest etmeye devam edecektir.

Florya Restaurant alanında köklü bir tecrübeye sahip olan firma 1942 yılından bu yana hizmet vermeye devam etmekte ve Türk Osmanlı Mutfağının en iyi örneklerini sunmaya çalışmaktadır. Gerek en iyi ustaların kattığı bin bir lezzet, gerek geçmişten bugüne hiç dokunulmadan gelen sihirli ve özel yemek tarifleri ile sunulan bu tatlar, unutulmaz bir yemek deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor olacak. Basında da sık sık yer alan ve herkesin birbirine önerdiği adreslerden biri olma statüsüne sahip olan Eşraf Restoran ile en özel toplantılarınızı yapabilir, en özel aile yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Sizler için de damak keyfi önemli ise ve özellikle de unutulmayan ve unutulmayacak olan lezzetleri en doğru adreste yemek önem arz ediyorsa bundan sonra Eşraf Florya Restaurant’ tan başka seçeneğiniz olmayacak gibi duruyor.

Unuttuğunuz ya da hiç tatmadığınız çeşitleri, hiç yemekten vazgeçemeyeceğiniz o enfes tatları bir arada bulmaya ne dersiniz? Üstelik yemekleri kadar ortamın da buram buram Türk Osmanlı kokacağından emin olabilirsiniz. Dekorasyonundan, personellerine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu yerde, yemek yemek sıradan bir şey değil, âdeta bir keyfe dönüşecek ve uzun dost sohbetlerine en keyifli lezzetler eşlik ediyor olacak. o halde daha fazla beklemeyin ve en kısa zamanda sizlerde yerinizi ayırtarak bir öğlen yemeğine ya da bir akşam yemeğine iddialı olan Florya  -Eşraf Restoran ile zaman ayırarak gerçek tatların farkına varın