Eşraf Osmanlı Türk Mutfağı Florya yenilenen yaz menüsü ile hizmet vermeye devam ediyor.  Yenilenen lezzet ve tatlarımız ile buluşmaya ne dersiniz?

Kaliteli anlayışı farklı tatları sarayları andıran konsepti ile Eşraf Restaurant‘ ta keyifli dakikalar yaşamak için sizleri büyüleyici mekanımıza bekliyoruz. Yıllardır yapmış olduğumuz hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.  Bu gururu perçinleyen destekleyen bizlere pozitif güç veren gönül dostlarımız ile birlikte güzel ve başarılı yolculuğumuza devam etmekteyiz. Misafirlerimiz arasında seçkin konukların da yer aldığı bu özel mekanda aileniz ile sonsuz huzur ve mutluluk duyabileceğiniz önemli bir tercih olma niteliğindedir. Yemek yeme kültürünün Osmanlı Döneminden beri ne kadar değerli olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Yemek yeme sofra düzeni geçmişten günümüze kadar uzanan önemli bir adaptır. Bu adaba ayak uydurmaya çalışan restaurantımız eğitimli personeli ile sizlere hizmet vermeye keyifle devam etmektedir.

Eşraf  Restaurant Florya lezzet anlamında tam size göre.  Lezzetlerimiz için gelin misafirimiz olun.  Eşraf’ın eşsiz sunumu ile sizlerde tanışın.