Eşraf Lokantası Lezzetleri ile Florya’ dayız.  Eşraf’ın eşsiz lezzetleri ile sizleri buluşturuyoruz. Bilindiği üzere yemek kültürü geçmişten günümüze kadar gelen önemli geleneklerimiz arasındadır. Bu geleneği en iyi şekilde sürdüren ve lezzeti ile damaklarınızda muhteşem tatlar bırakan Eşraf Lokantası’na siz misafirlerimizi bekliyoruz.

Eşraf Lokantası sadece bir lokanta değildir. Önemli bir mutfaktır. Peki Eşraf neden önemli bir mutfaktır? Çünkü  Eşraf‘ ın özelliği nedir diye merak edenler için şu açıklama yeterli olacaktır.  Eşraf damak tadına önem veren, insan sağlığını önemli ölçüde düşünen lezzetlerini doğal yöntemler ile belirleyen katkı maddelerinden uzak duran özellikleri ile diğer lokantalardan farklı anlayışa sahiptir. Konuklarımızın karşılanmasından, ağırlanmasına ve uğurlanmasına kadar her türlü noktayı en ince ayrıntısına kadar düşünen önemli bir yerdir. Ekibini özenle seçen anlayışımız ile birlikte, sürekli yenilenen ve gelişen anlayışına da her geçen gün yenilerini ekleyen bir mutfaktır. Bir mutfaktan beklediğinizin ötesindeki lezzet ve kültürü ile sizlere hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz. Aileniz ile gönül rahatlığı içinde keyifli saatler geçirebileceğiniz önemli bir lokanta‘dır. Bu büyülü dünyanın kapılarını aralamaya ne dersiniz?

Florya’ da  muhteşem Osmanlı konseptimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Lezzetin adresi Eşraf Lokantası. Bu lezzetleri denemeye ne dersiniz? Sizleri bu güzel atmosferi yaşamaya davet ediyoruz?